Skontaktuj się z doradcą

Zadzwoń (22) 668 60 38
lub napisz:

przetwarzanie moich danych teleadresowych (w tym również adresu e-mail) przez Multikonsultan.pl jedynie w celu udzielenia odpowiedzi.

Współpraca i partnerstwo

Masz doświadczenie w pośrednictwie finansowym lub potrzebujesz do takiej współpracy rzetelnego Partnera? Jesteś otwarty na nowe wyzwania? Zapraszamy do współpracy z MultiKonsultant.pl. Oferujemy pełen wachlarz produktów finansowych, ubezpieczeniowych oraz szeroką bazę ofert nieruchomości.

Zostań mobilnym Doradcą Klienta lub stwórz swoją Placówkę MultiKonsultant.pl! Otwórz biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami!

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Oferujemy m.in:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • współpracę pod rozpoznawalną marką,
  • dostęp do bazy Klientów oraz wspólne akcje marketingowe i promocyjne,
  • narzędzia systemowe i ofertowe: aplikację do porównania zdolności kredytowej i ofert kredytów hipotecznych wszystkich Banków, aplikację do budowy i zarządzania bazą ofert nieruchomości, system eksportu ofert nieruchomości do największych portali nieruchomościowych w Polsce, system CRM oraz wiele innych,

Dołącz do nas już dziś! Wyślij zapytanie ofertowe na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktuj się telefonicznie: (22) 668-60-38.

Jesteś zainteresowany pracą w MultiKonsultant.pl? Prześlij nam swoją aplikację na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnij poniższy formularz.

Karta informacyjna

Dane podstawowe

Teren działania

Zakres współpracy

Kredyty hipoteczne
Kredyty gotówkowe
Produkty inwestycyjne

(wartość = składka miesięczna x ilość wniosków w miesiącu)

Inne informacje